Z miłości do Zdrowej Żywności

+48 530 044 043 info@vivio.pl vivioeurope.com vivio.pl - sklep zdrowej żywności algoparalasalud.es vivio.com.ua Instagram Vivio Facebook Vivio Youtube cosdlazdrowia

Anka Dziedzic poleca produkty marki VIVIO

Cosdlazdrowia.pl to sklep, który stworzony został pod patronatem marki Vivio. Kierunek naszych działań wyznacza nie tylko, jak głosi hasło przewodnie, „miłość do zdrowej żywności”, ale również zamiłowanie do aktywnego i przede wszystkim zdrowego stylu życia. W końcu to właśnie w zdrowym ciele, kryje się zdrowy duch! Naszym zadaniem jest więc dbanie o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, staramy się wiązać podejmowane przez nas działania nie tylko z promowaniem zdrowej żywności, ale także z aktywnym stylem życia.

Mając na uwadze nieustanny rozwój naszej strony oraz chęć zdobywania nowej, wartościowej wiedzy, zaprosiliśmy do współpracy prominentnych dietetyków oraz uznanych sportowców i propagatorów zdrowego stylu życia. Jedną z tych osób jest Anka Dziedzic, której celem, podobnie jak naszym, jest zaszczepianie wśród Polaków świadomości zdrowego żywienia oraz znaczenia aktywnego trybu życia. Cieszymy się, że już od stycznia 2018 roku możemy wspólnie z Anką wymieniać się naszymi doświadczeniami oraz spostrzeżeniami dotyczącymi nowych odkryć z dziedziny dietetyki i fitnessu.

Anka Dziedzic to ciesząca się stale rosnąca popularnością blogerka, pasjonatka zdrowego stylu życia i trenerka wielu Polek, które podobnie jak ona pragną cieszyć się nie tylko piękną sylwetką, ale i życiem pełnym energii. Anka swoją rozpoznawalność i rzeszę zwolenników zyskała jako Fit Mom, która zachęcała do ćwiczeń całe rodziny i przede wszystkim Matki zasługujące na to, aby znaleźć chwilę dla siebie. To co wyróżnia Annę spośród grona innych fit blogerek to szczerość i autentyczność zgodna z zasadą „Feel like yourself”, która uświadamia kobietom, że celem zdrowej diety nie jest dążenie do ideału, ale do akceptacji samego siebie i dobrego samopoczucia.

Sposób na dobre samopoczucie według Anki jest prosty – ćwiczenia, zdrowe odżywianie, samoakceptacja, wewnętrzna harmonia i rozsądny luz – my także możemy się pod tym podpisać i również Tobie życzymy takiego podejścia do życia 🙂