Z miłości do Zdrowej Żywności

+48 530 044 043 info@vivio.pl vivioeurope.com vivio.pl - sklep zdrowej żywności Instagram Vivio Facebook Vivio Youtube cosdlazdrowia

Soki

Soki i syropy powinny stanowić ważny element codziennej diety. Dzięki temu możemy poprawić sposób swojego odżywiania i dostarczyć do organizmu niezbędnych witamin i minerałów.

Witaminy, zawarte w sokach i syropach są łatwo wchłaniane do krwi i nie obciążają przewodu pokarmowego ani przemiany materii.

Soki, które są dostępne w sklepie są pasteryzowane, w celu przedłużenia terminu ich przydatności do spożycia. Często są też rozwadniane, zawierają cukier lub chemiczne słodziki. Natomiast naturalne, zdrowe soki, takie jak sok z aronii, acai, dzikiej róży lub sok z granatu zawierają przeciwutleniacze i chronią organizm.

Syropy stanowią dobry dodatek do herbaty, kawy, ciast i deserów. Do herbaty polecamy syrop z agawy lub syrop klonowy, który jest znany głównie, jako polewa do naleśników. W ostatnim czasie ma coraz szersze zastosowanie i staje się elementem codziennej diety.

Sprawdź soki i syropy z naszej oferty!

Produkty VIVIO taniej nawet o 54%! Kliknij i sprawdź!Kliknij i sprawdź
+