Z miłości do Zdrowej Żywności

+48 530 044 043 info@vivio.pl vivioeurope.com vivio.pl - sklep zdrowej żywności algoparalasalud.es vivio.com.ua Instagram Vivio Facebook Vivio Youtube cosdlazdrowia

ViVio Liga Lokalizacji 2017, czyli wspierany przez nas wielki turniej sportowy!

ViVio Liga Lokalizacji 2017 to organizowany już po raz kolejny turniej zawodników Krośnieńskiej Akademii Piłkarskiej bardomed. W tym roku rywalizować będą ze sobą mali piłkarze z ponad 20 miejscowości! Miano Mistrza Ligii jest w zasięgu ręki!

Cel inicjatywy sportowej wspieranej przez ViVio

Organizowana przez Akademię Piłkarską bardomed ViVio Liga Lokalizacji, której głównym partnerem jest nasza marka, ma na celu podniesienie poziomu umiejętności piłkarskich dzieci, zachętę do prowadzenia aktywnego trybu życia, naukę zdrowej rywalizacji i co najważniejsze – świetnej zabawy! Reprezentowanie swojej miejscowości na meczach wyjazdowych, przed szerszą publicznością, to ogromne wyróżnienie i powód do dumy, dla niejednego malucha.

Przebieg rozgrywek

Rozgrywki będą przebiegać w okresie od czerwca do października 2017 r. (średnio raz w miesiącu). Przewiduje się pięć spotkań weekendowych. Uczestnicy występować będą w trzech kategoriach wyznaczonych zgodnie z przedziałem wiekowym.

Dla każdego sportowca czeka medal i dyplom, a trzy najlepsze drużyny otrzymają zwycięskie puchary. Więcej szczegółów tutaj.

Serdecznie polecamy!

 

 

Author Info

admin

Nie ma komentarzy

Zostaw komentarz