Z miłości do Zdrowej Żywności

+48 530 044 043 info@vivio.pl vivioeurope.com vivio.pl - sklep zdrowej żywności Instagram Vivio Facebook Vivio Youtube cosdlazdrowia

Magazynierzy

Magazynierzy

- magazynierzy

To właśnie my kompletujemy Twoje zamówienie i przygotowujemy do wysyłki.

Jesteśmy odpowiedzialni za prawidłowe zapakowanie Twojej przesyłki i jej bezpieczeństwo.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówione towary zostały starannie zapakowane. W celu wyeliminowania pomyłek, każda spakowana paczka sprawdzana jest jeszcze przez drugiego magazyniera.

Naszym zadaniem jest kontrola jakości i ilości towarów przyjmowanych i wydawanych z magazynu, ich logistyczne rozmieszczanie oraz bieżąca inwentaryzacja produktów.

Kompletujemy dostawy zgodnie zgodnie z zamówieniami. Jesteśmy odpowiedzialni za utrzymywanie porządku na magazynie i przechowywanie towarów zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Sporządzamy też raporty i rejestrujemy towary znajdujące się w magazynie. Obsługujemy urządzenia pakujące i te odpowiedzialne za etykietowanie. Jesteśmy odpowiedzialni za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu.

Maciek prywatnie…

Spokojny, cichy, grzeczny. Jego pasja to fotografia. Zapalony miłośnik gokartów i mówiąc szczerze, na torze nie ma sobie równych.

Krzysiek prywatnie…

Zdecydowanie najmilszy magazynier. Mówią na niego “Meter”, bo ma jedyne 2 metry wzrostu 😉 Nasz tak zwany brat dba o swoje koleżanki należycie, każdego ranka albo nektarynka, miłe słowo albo herbatka.

Bartek prywatnie…

Nasz promyczek, tzw. “Misiu” 😉 Wszędzie go pełno, buzia mu się nie zamyka, żartowniś, ale pracowity bystrzak. Poza największą miłością Marzenką, druga to zielone “passerati”.

Tomek prywatnie…

To właśnie on ogarnia ten cały magazyn. Miły i sympatyczny chłopak. Student rachunkowości. Sumiennie wykonuje swoje obowiązki, dokładny. Lubi czasem poleżeć w nocy pod gwiazdami – marzyciel.

Produkty VIVIO taniej nawet o 56%! Kliknij i sprawdź!Kliknij i sprawdź
+