Z miłości do Zdrowej Żywności

+48 530 044 043 info@vivio.pl vivioeurope.com vivio.pl - sklep zdrowej żywności Instagram Vivio Facebook Vivio Youtube cosdlazdrowia

Całodobowy MARATON BJJ VOL.3!

Całodobowy MARATON BJJ VOL.3!

Już 3 lutego odbędzie się kolejna edycja cieszącego się ogromną popularnością 24-godzinnego maratonu BJJ. Całe wydarzenia zostanie znów poprowadzone przez Złomiarz Team Gdańsk, a ViVio oraz nasz sklep cosdlazdrowia.pl stanie się jednym ze sponsorów nagród dla uczestników. Co godzinę możliwość zdobycia cennych nagród!

Gorąco zachęcamy do udziału, ponieważ szczytny cel jest zawsze warty zachodu!  Tym razem przychodzimy na pomoc Milence – każdy będzie mógł złożyć dowolną darowiznę. Poza tym chcemy popularyzować sporty walki, takie jak brazylijskie jiu-jitsu oraz wszelką aktywność fizyczną.

Akcja i maraton startują 3 lutego o 10:00 i potrwają do dnia następnego. Warunkiem uczestnictwa jest opłata wpisowa w wysokości 30 zł/os. Walki w Gi/No Gi będą rozgrywać się co 5 minut, przez 24 godziny. Nagrodą główną jest talon od Extreme Hobby na zakupy o wartości 300 zł (I miejsce) i 200 zł (II miejsce). Co godzinę będą losowane także inne nagrody.

W zabawie mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli.

Więcej szczegółów tutaj:

Author Info

admin

Nie ma komentarzy

Zostaw komentarz

Produkty VIVIO taniej nawet o 56%! Kliknij i sprawdź!Kliknij i sprawdź
+