Z miłości do Zdrowej Żywności

+48 530 044 043 info@vivio.pl vivioeurope.com vivio.pl - sklep zdrowej żywności algoparalasalud.es vivio.com.ua Instagram Vivio Facebook Vivio Youtube cosdlazdrowia

Nasz Zespół

To my tworzymy przyjazne dla Ciebie miejsce zakupów

Spalab-responsive

Klaudia Filip – Specjalista ds. obsługi klienta

Jestem odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta hurtowego. Czuwam nad sprawnym realizowaniem zamówień składanych przez nabywców. Dbam o dobre relacje z Klientami oraz współpracownikami, a także o rozwijanie pozytywnego wizerunku naszej firmy. Moje zadania to: monitorowanie płatności obsługiwanych Klientów hurtowych, rozpatrywanie reklamacji, kontrola dokumentacji magazynowej. Ponadto tworzę, wpisuję i edytuję korespondencję, raporty i inne dokumenty związane z obsługą Klienta. Sporządzam dokumenty związane z obrotem towarowym. Analizuję potrzeby i oczekiwania Klientów, aby w późniejszym czasie móc udoskonalić działanie naszej firmy, a tym samym podnieść jakość świadczonych Ci usług. Czuwam nad sprawną realizacją zamówień składanych przez nabywców. Do moich zadań należy również telefoniczny i mailowy kontakt z Klientem hurtowym oraz utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych. Moim zadaniem jest również aktywna współpraca z działem sprzedaży detalicznej i działem marketingu w celu jak najlepszego wykorzystania potencjału rynkowego.

Klaudia prywatnie…

Żona, mama, przyjaciółka, miłośniczka siatkówki, fizjoterapeutka. Zdecydowana, konkretna i twarda ­ nikt jej nie podskoczy ;­) Zapalona biegaczka.

Aga i Edyta – Obsługa klienta

Masz pytania? Sugestie? Wątpliwości? Na wszystkie Twoje zapytania odpowie Edyta lub Agnieszka.

Wolisz kontakt drogą mailową czy telefoniczną? Wybierz opcję najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom.

Ponadto informujemy i pomagamy Ci w wyborze odpowiednich produktów. Dbamy abyś otrzymał rzetelną informację dotyczącą Twojego zamówienia oraz o pozytywny wizerunek firmy. Czuwamy nad sprawną realizacją zamówień składanych przez nabywców i utrzymywaniem długofalowych relacji z Klientem, czyli z Tobą. Naszym zadaniem jest również dbałość o prawidłowy przepływ informacji pomiędzy Klientami a odpowiednimi jednostkami firmy. Do naszych obowiązków należy: rozpatrywanie reklamacji, monitorowanie płatności obsługiwanych Klientów, kontrola dokumentacji magazynowej.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu w stosunku do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Edyta prywatnie…

Edzia to fajna babka ­ szczera, otwarta i zabawna. Niby cicha i skromna, ale jej gruby, boski głos mówi całkiem co innego ;­) Uwielbia spać i jeździć na rolkach.

Agnieszka prywatnie…

To chyba najsympatyczniejsza pracownica działu Obsługi Klienta. Ma tak miły i ciepły głos, że trudno oprzeć się jej urokowi. Kochająca żona i mama kilkuletniego Olka. Perfekcyjna pani domu i świetna koleżanka. Lubi gotowanie, długie spacery, Bieszczady i truskawki.

Spalab-responsive
Katarzyna Kielar

Specjalista ds. contentu – copywriter

Bartłomiej Organ

Software developer

Weronika Czuba

Webmaster

Sylwia Dobosz

Specjalista ds.zarządzania biurem

Magazynierzy

To właśnie my kompletujemy Twoje zamówienie i przygotowujemy do wysyłki.
Magazynierzy