Z miłości do Zdrowej Żywności

+48 530 044 043 info@vivio.pl vivioeurope.com vivio.pl - sklep zdrowej żywności algoparalasalud.es vivio.com.ua Instagram Vivio Facebook Vivio Youtube cosdlazdrowia

W dniach 7-8 grudnia 2018 r. firma ViVio brała udział w XII Edycji Ekogali – Międzynarodowych Targów Produktów i Żywności Wysokiej Jakości, które odbyły się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce k. Rzeszowa. W skład programu wydarzenia wchodziły m.in. seminaria, warsztaty, konferencje oraz pokazy świątecznych przysmaków i rękodzieła. Nie zabrakło także degustacji oraz konkursów z nagrodami. Patronat nad wydarzeniem objął Jan Ardanowski – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Celem organizacji Ekogali jest promowanie polskiej żywności, lokalnych przedsiębiorców oraz zwiększanie świadomości żywieniowej konsumentów z ukierunkowaniem na produkty tradycyjne, naturalne i wytwarzane z zachowaniem zasad rolnictwa ekologicznego.

Wszystkim osobom biorącym udział w tym wydarzeniu, które odwiedziły nasze stanowisko serdecznie dziękujemy za przybycie i okazane zainteresowanie.

Author Info

admin

Nie ma komentarzy

Zostaw komentarz

Tylko dzisiaj! -8% na cały asortyment!Sprawdź