Z miłości do Zdrowej Żywności

+48 530 044 043 info@vivio.pl vivioeurope.com vivio.pl - sklep zdrowej żywności Instagram Vivio Facebook Vivio Youtube cosdlazdrowia

Promujemy zdrowy tryb życia w najnowszym wydaniu „Harmonii”. Sprawdź! :)

Jesteś odpowiedzialny za swoje zdrowie!
Zdrowie jest cenną wartością, o którą warto dbać zawsze. Firma RADZIOWI Sp. z o. o., właściciel takich marek jak ViVio i Aloeq przypomina to nieustannie swoim klientom, wskazując jednocześnie, że zmiana trybu życia poprzez wykluczenie z diety niezdrowych składników i podjęcie aktywności fizycznej pozytywnie wpływa na samopoczucie, wygląd i zdrowie. Tym razem promujemy aloes marki Aloeq, który ma zastosowanie w medycynie leczniczej od dawna.

Zdrowie – mamy je tylko jedno!
Wiele osób o tym zapomina. Dopiero kiedy pojawiają się problemy zdrowotne zaczynają zastanawiać się jakie błędy żywieniowe popełnili. Tymczasem nie warto czekać na chorobę, by zacząć o siebie dbać.

W najnowszym wydaniu czasopisma „Harmonia” znajduje się artykuł, mówiący o tym dlaczego warto żyć zdrowo i co w ten sposób zyskujemy. I dlaczego aloes to ważny składnik zdrowej diety.

Jest to wydanie z września i października 2017 r., dystrybuowane m.in. na Kongresie Kobiet w Poznaniu 9-10 września br., na który przybyło ponad 4500 uczestniczek oraz na kolejnych imprezach, związanych z troską o zdrowie, sklepach ze zdrową żywnością, zielarskich, medycznych, w sklepach internetowych i w prenumeracie.

Twoje zdrowie, Twoja odpowiedzialność!
Czasopismo „Harmonia. Twoje zdrowie, Twoja odpowiedzialność” dostępne jest w sklepie internetowym oraz w wybranych sklepach ze zdrową żywnością, sklepach zielarskich i medycznych. Pojawia się też na spotkaniach i eventach, związanych z tematyką zdrowego trybu życia oraz w prenumeracie.

Czasopismo promuje zdrowy i aktywny tryb życia. Zawiera materiały prasowe na temat produktów, które wpływają pozytywnie na zdrowie i samopoczucie. Jest znanym czasopismem w kręgu osób, dla których zdrowie i aktywne życie są istotne.

Promując zdrowy i odpowiedzialne podejście do życia w najnowszym numerze wskazujemy też dlaczego warto sięgać po naturalne produkty, takie jak aloes. Sprawdź to też Ty!

Author Info

admin

Nie ma komentarzy

Zostaw komentarz

Produkty VIVIO taniej nawet o 54%! Kliknij i sprawdź!Kliknij i sprawdź
+