Z miłości do Zdrowej Żywności

+48 530 044 043 info@vivio.pl vivioeurope.com vivio.pl - sklep zdrowej żywności Instagram Vivio Facebook Vivio Youtube cosdlazdrowia

Radosław Witek

Radosław Witek - właściciel firmy

- właściciel firmy

Jestem właścicielem firmy i twórcą marki Vivio, która powstała z pasji i zamiłowania do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia.

Prowadzę nadzór nad działalnością firmy zgodnie z wytyczonymi kierunkami oraz nadzoruję realizację prowadzonych projektów. Odpowiadam za tworzenie i realizowanie strategii rozwoju firmy. Dbam o jak najlepszy wizerunek firmy, inicjując działania na rzecz stałego podnoszenia efektywności i jakości obsługi klienta.

Dzięki osobistej inicjatywie i zaangażowaniu chcę być wzorem dla swoich pracowników, współtworzyć kulturę pracy opartą na stałym doskonaleniu oraz wzajemnym zrozumieniu i szacunku.

Na co dzień zajmuję się głównie utrzymaniem stałych klientów, ale także na poszukiwaniu nowych rynków zbytu. Zawieram kontrakty i umowy, podejmuję decyzję w zakresie wielkości eksportu i importu. W związku z tym, że branża dotyczy wyjątkowych produktów, których często nie można spotkać na naszym krajowym rynku, zajmuję się importem najlepszych, wyselekcjonowanych towarów. Prowadzę negocjację dotyczące warunków sprzedaży w kraju i za granicą. Współpracuję z firmami z zewnątrz oraz uczestniczę w krajowych i międzynarodowych targach, by poszerzać wiedzę na temat oferowanych produktów. Optymalizuję pracę zespołu, mobilizuję i podejmuję ostateczne decyzje. Czuwam nad ciągłym podnoszeniem świadczonych usług.

Dbam o rozwój i kształtowanie możliwości zawodowych swoich pracowników, umożliwiając im korzystanie z różnych kursów i szkoleń.

Staram się wprowadzać innowacyjne rozwiązania oraz pozyskiwać finanse na coraz nowsze inwestycje.