Z miłości do Zdrowej Żywności

+48 530 044 043 info@vivio.pl vivioeurope.com vivio.pl - sklep zdrowej żywności Instagram Vivio Facebook Vivio Youtube cosdlazdrowia

RBRower w Rumunii! FOTORELACJA

Tegoroczna wyprawa do Rumunii chłopaków z RBRower rozpoczęła się w mieście Gyula na Węgrzech.  Tropikalne upały sięgające powyżej 35 stopni C przywitały naszych rowerzystów w państwie słynnego Draculi. Jak dowiedzieliśmy się z relacji naszej drużyny tamtejsze drogi były świetnej jakości i panował na nich niewielki ruch, dlatego trasa biegła w miarę spokojnie. Gościnność mieszkańców Rumunii pozwoliła na przenocowanie chłopaków w prywatnej kwaterze. ?

Przejażdżka po szutrach pozwoliła brzozowskim rowerzystom podziwiać niezapomniane górskie krajobrazy. Wokół tylko owce i groźne pasterskie psy 🙂

Kolejna trasa przez Lugoj do Resity prowadziła po wspaniałych asfaltach, a potem w końcu zaczęły się podjazdy i zjazdy. Na nieszczęście nagromadziły sie chmury burzowe i chłopaki zatrzymali się w lokalnym motelu. Jak się później okazało był to strzał w dziesiątkę, bo zostali wspaniale ugoszczeni przez osoby świętujące 1. urodziny syna.?

Po drodze trafił się jeszcze nocleg w kempingu bez toalet i prysznica oraz biwakowanie pod namiotem nad brzegiem Dunaju. Trasa Transalpina, czyli najwyżej położona droga w Rumunii, o przełęczy na wysokości 2145 m n.p.m., była bardzo trudnym podjazdem. Wiele fragmentów z 15% nachyleniem, a na górze jazda w chmurach i śnieg na poboczu. Wyczerpani rowerzyści zatrzymali się w pokoiku w samym środku gór, a potem ruszyli do podnóża Trasy Transfogaraskiej. ???

Główny cel wyprawy, czyli Trasa Transfogaraska została przejechana z południa na północ. 125 km drogi, z czego 90 podjazdu i 35 malowniczego zjazdu. Widoki nie do opisania, o czym sami możecie się przekonać oglądając poniższą fotorelację.  ?

Przypominamy, że drużyna RBRower ma no koncie zeszłoroczną wyprawę w Alpy, o czym można przeczytać tutaj. ViVio jako sponsor obydwu wyjazdów gorąco wspiera nasz team i z niecierpliwością czeka na kolejne sukcesy chłopaków.???

FOTORELACJA

Author Info

admin

Nie ma komentarzy

Zostaw komentarz

Produkty VIVIO taniej nawet o 54%! Kliknij i sprawdź!Kliknij i sprawdź
+