Z miłości do Zdrowej Żywności

+48 530 044 043 info@vivio.pl vivioeurope.com vivio.pl - sklep zdrowej żywności Instagram Vivio Facebook Vivio Youtube cosdlazdrowia

Sylwia Dobosz

Sylwia Dobosz - specjalista ds. kontaktów z klientem i zarządzania biurem

- specjalista ds. kontaktów z klientem i zarządzania biurem

Jestem osobą odpowiedzialną za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy biura.

Do moich głównych obowiązków należy przygotowywanie danych na potrzeby bieżących sprawozdań, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, archiwizacja dokumentów, przygotowywanie umów i negocjowanie warunków handlowych, analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych oraz przygotowanie ofert sprzedażowych.

Czuwam nad prawidłowym obiegiem dokumentacji oraz przepływem informacji. Odpowiadam za wszystkie sprawy dotyczące zatrudnienia pracowników, jak prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej, sporządzanie umów o pracę, rozliczanie delegacji pracowniczych, nadzór nad badaniami lekarskimi i szkoleniami BHP.

Ze względu na staż pracy w firmie, łączy mnie z nią duża więź emocjonalna. Staram się jak najlepiej wypełniać wszystkie swoje obowiązki, a wszystko po to, byś i Ty był usatysfakcjonowany z wysokiej obsługi, jaką Ci oferujemy.

Sylwia prywatnie…

Poważna, opanowana, potrafi sprowadzić nas na ziemię, mimo to ma cięty żart i nie zawaha się go użyć. Co tydzień grilluje, w zakupach się lubuje. W biurze nazywana Maszką i to nie przypadek. Każdego dnia punktualnie o 12.00 pija kawę lub cappuccino. Kochająca żona Damiana i mama kilkuletniej Mileny.

Produkty VIVIO taniej nawet o 56%! Kliknij i sprawdź!Kliknij i sprawdź
+