Z miłości do Zdrowej Żywności

+48 530 044 043 info@vivio.pl vivioeurope.com vivio.pl - sklep zdrowej żywności Instagram Vivio Facebook Vivio Youtube cosdlazdrowia

Sylwia Witek

Sylwia Witek - dietetyk

- dietetyk

Cześć, mam na imię Sylwia i jestem dietetykiem i promotorką zdrowego odżywiania, choć równie bardzo absorbuje mnie bycie mamą dwójki dzieciaków (Staś – 5 lat, Jaś – 3 lata) oraz bycie żoną kochającego męża.Sama wcześniej borykając się z problemami nadwagi postanowiłam w końcu zmienić swoje życie, a ściślej rzecz ujmując porzuciłam wszystkie złe nawyki żywieniowe i postanowiłam zawalczyć o swoje zdrowie.

Zrzucając 16 kg w rok (jeszcze przed pierwszą ciążą) uświadomiło mnie w przekonaniu, że to “Pokarm jest naszym lekarstwem”, wyleczyłam się z wielu chorób jakie w okresie dorastania mi dokuczały i z którymi nie mogłam sobie poradzić. Dziś wiem, jak ważną rolę odgrywa nie tylko sposób odżywiania, ale też jakość spożywanych posiłków, a włączając półgodzinną aktywność fizyczną w ciągu dnia jesteśmy w stanie cieszyć się pełnym zdrowiem!!!

Właśnie, te słabości jakie sama musiałam pokonać uświadomiły mi jak wiele osób potrzebuje pomocy i wsparcia, a nawet impulsu do działania i do podjęcia zmian, które mogą uratować im zdrowie, czy nawet życie. Od kilku lat propaguję zdrowy styl życia i promuję prawidłowe odżywianie.

Zajmuję się odchudzaniem i dietetycznym leczeniem chorób u osób w każdym wieku. Jednak nadrzędnym celem mojej działalności nie jest odchudzenie danej osoby – to już jest efekt podjętych zmian, ale celem mojej pracy jest ukształtowanie u pacjentów właściwych nawyków żywieniowych, bez nich, nie możemy mówić o świadomej dbałości o zdrowie!!!Jednak musisz sobie również zdawać sprawę z tego, że ta walka o lepsze zdrowie, wygląd i samopoczucie nie jest łatwa – przecież wiesz ile osób ją podejmuje i ile ją przegrywa…przetrwają tylko najwytrwalsi, ale na pewno z moją pomocą będzie Nam łatwiej, a satysfakcja będzie podwójna!!!

Podejmij próbę i zawalcz o swoje zdrowie, a wspólnymi siłami szybciej osiągniemy cel!!!