Z miłości do Zdrowej Żywności

+48 530 044 043 info@vivio.pl vivioeurope.com vivio.pl - sklep zdrowej żywności Instagram Vivio Facebook Vivio Youtube cosdlazdrowia

Szymon Chrobak

Szymon Chrobak - - specjalista ds. zaopatrzenia i koordynowania prac magazynowych

- specjalista ds. zaopatrzenia i koordynowania prac magazynowych

Jestem osobą odpowiedzialną za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy magazynu. Odpowiadam za optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynu, przeprowadzam inspekcje i kontrole urządzeń magazynowych oraz warunków sanitarnych.

Do moich głównych obowiązków należy obsługa naszych hurtowni, sklepów stacjonarnych, jak i klientów detalicznych. Zajmuję się szukaniem partnerów handlowych i reprezentuję firmę na zewnątrz.

Jestem osobą, która organizuje, planuje i kontroluje prawidłowe funkcjonowanie magazynu, tak więc odpowiadam za odbiór, transport i przechowywanie towarów, wypełnianie zamówień i dotrzymanie terminów realizacji. Jestem odpowiedzialny za zapewnienie płynności zaopatrzenia.

Zajmuję się zaopatrzeniem magazynu w najwyższej jakości produkty. Czuwam nad prawidłowym funkcjonowaniem i obiegiem dokumentacji magazynowej. Nadzoruję pracę całego zespołu na magazynie. Odpowiadam za kontakt i budowanie długoterminowych relacji z klientem oraz za prowadzenie negocjacji cenowych z klientami. Przygotowuję oferty sprzedażowe i analizuję kierowane do firmy zapytania ofertowe.

Dokładam wszelkich starań, abyś Był zadowolony i usatysfakcjonowany z współpracy z Nami.

Produkty VIVIO taniej nawet o 56%! Kliknij i sprawdź!Kliknij i sprawdź
+