Z miłości do Zdrowej Żywności

+48 530 044 043 info@vivio.pl vivioeurope.com vivio.pl - sklep zdrowej żywności Instagram Vivio Facebook Vivio Youtube cosdlazdrowia

Testuj produkty VIVIOTestuj za darmo nowości i najbardziej popularne produkty z naszej oferty. Promuj razem z nami aktywny tryb życia i zdrowe odżywianie. Pochwal się efektami – pokaż, jak na co dzień wyglądają Twoje starania o bycie FIT 24 godziny na dobę! Szybko zauważysz jak wiele może się zmienić!

Nasi ambasadorzy zyskują dostęp do wybranej przez nas oferty sklepu cosdlazdrowia.pl. Jest ona stale uzupełniana o najpopularniejsze produkty. Wspieraj naszą markę, by móc przetestować działanie zdrowych niespodzianek! Nic nie tracisz, a zyskujesz masę korzyści. Koniecznie sprawdź jakich!

Co zyskujesz dołączając do grona naszych ambasadorów?

  • szansę przetestowania niepowtarzalnych produktów, które stanowią ciekawe uzupełnienie diety
  • możliwość wypróbowania w pierwszej kolejności naszych NOWOŚCI
  • wybór produktów, które cieszą się największą popularnością wśród naszych KlientówTrzy proste kroki

1. Zgłoś się za pomocą formularza.

2. Odbierz bezpłatny produkt do testowania.

3. Zaprezentuj efekt testu i poleć innym nasze produkty.Twój pomysł na test

Opisz krótko, jaki masz pomysł na przetestowanie naszych produktów. Nagrasz film z recenzją, przygotujesz popisowe danie, a może podzielisz się autorskim przepisem z użyciem naszych pyszności? Liczymy na Twoją kreatywność!

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy osoby, które przedstawiły najciekawsze pomysły. To one otrzymają wybrany produkt do testu. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem testera.

Jeśli za pierwszym razem Ci się nie udało, nie poddawaj się! Możesz wysłać ponowne zgłoszenie, być może kolejnym razem szczęście Ci dopisze.

Formularz zgłoszeniowy

Zgłaszając się do testowania naszych produktów, akceptujesz REGULAMIN

Produkty VIVIO taniej nawet o 56%! Kliknij i sprawdź!Kliknij i sprawdź
+