Z miłości do Zdrowej Żywności

+48 530 044 043 info@vivio.pl vivioeurope.com vivio.pl - sklep zdrowej żywności algoparalasalud.es vivio.com.ua Instagram Vivio Facebook Vivio Youtube cosdlazdrowia

ViVio głównym sponsorem turnieju piłki nożnej Liga Lokalizacji Akademii BardoMed

Zdrowe odżywianie, sport, aktywność fizyczna – kochamy to! 🙂 Z tego tez powodu, staramy się wspierać podobne inicjatywy, zwłaszcza wśród dzieciaków i zarażać ich pasją do zdrowego trybu życia od najmłodszych lat.

Mamy przyjemność poinformować, że właśnie zostaliśmy głównym partnerem Akademii Piłkarskiej BardoMed. Akademia została założona przez Jakuba Popielarza, byłego zawodnika ekstraklasowej Lechii Gdańsk. Jest to szkółka dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3 do 13 lat, który pod okiem profesjonalistów rozwijają swoje pasje.

Aktualnie wspólnie przygotowujemy nowy projekt – turniej pt. Liga Lokalizacji Akademii, w którym wystąpią zespoły z 13 miejscowości w 3 kategoriach wiekowych. Zależy nam przede wszystkim na dobrej zabawie i aktywności fizycznej oraz aby dzieciaki sprawdziły swoje umiejętności i miały szansę na ich ciągłe doskonalenie. Zaplanowane jest rozegranie 5 ligowych kolejek od maja do września. Po każdej serii gier, trenerzy i obserwatorzy wybiorą “drużynę marzeń” – jej skład stworzy 6 najlepszych zawodników w danym dniu.

Zapraszamy do odwiedzania strony, już wkrótce kolejne informacje. Trzymamy kciuki za wszystkich zawodników Ligi Lokalizacji.

Author Info

admin

Nie ma komentarzy

Zostaw komentarz