Z miłości do Zdrowej Żywności

+48 530 044 043 info@vivio.pl vivioeurope.com vivio.pl - sklep zdrowej żywności algoparalasalud.es vivio.com.ua Instagram Vivio Facebook Vivio Youtube cosdlazdrowia

Wyniki konkursu „Dzień Matki z ViVio”!

Już po raz kolejny ViVio.pl i sklep ze zdrową żywnością cosdlazdrowia.pl było organizatorem konkursu z okazji Dnia Matki. Uczestnicy walczyli o zdobycie jednego z trzech zestawów nagród, składających się z:

  • kwiatu hibiskusa
  • oleju kokosowego VIRGIN ViVio
  • daktyli
  • oleju sacha inchi
  • moreli
  • kremu aloesowego
  • soli himalajskiej
  • laski wanilii
  • mąki kokosoweh
  • nasion chia

Pytanie konkursowe brzmiało: „Za co najbardziej kochasz swoją Mamę”? Poniżej cytujemy nagrodzone odpowiedzi, a wszystkim Mamom życzymy mnóstwo zdrowia z okazji ich święta!

„Moja Mama jest wyjątkowa i kocham Ją, ponieważ jest moim Aniołem Stróżem.
Mama… pierwsze, wspaniałe słowo, które oplecione różnymi emocjami, wydobywa się z naszych dziecięcych, niewinnych ust. Wielokrotnie powtarzane, przez całe życie… bez względu na wiek. Matka, Mama, Mamusia, Mamusieńka… słowo, które dla każdego z nas oznacza tak wiele… Chciałbym podziękować mojej Mamę za wiele wspaniałych wspomnień, nasączonych ogromną miłością…
Pamiętam te wieczory, kiedy wykradałem się ze swojego łóżka i po cichutku na paluszkach skradałem się do łóżka rodziców, pod „mamine skrzydełko”. Bajki, które tak pięknie mi opowiadała Mama znam do dziś (opowiadam je swojej córce). Za każdym razem jak za sprawą czarodziejskiej różdżki otwierała przede mną drzwi najpiękniejszym baśniom, przenosiła mnie w piękny świat marzeń. To właśnie dzięki niej miałem zawsze piękne sny….
Pamiętam latem, gdy miałem 10 lat, dostałem wymarzony latawiec. Chciałem go jak najszybciej wypróbować, więc Mama zabrała mnie na łąkę, pełną barwnych kwiatów i zielonej, wysokiej trawy. Z góry patrzyło na nas promienne słońce, chowające się co chwila za błękitnymi chmurami. Szum wiatru wprowadzał otaczającą nas zieleń w melodię, która utkwiła w moich uszach do dziś. Ku naszej ogromnej radości, latawiec wzbił się bardzo wysoko i „tańczył w rytm świszczącego wiatru”. Czułem jakby czas stanął w miejscu…. nic innego wtedy się nie liczyło…. tylko ta chwila. Usiedliśmy z Mamą pośród gęstej trawy. Mama zaczęła pleść wianki z kwiatów, które jej zrywałem. Jeden z tych wianków, założyłem jej na głowę… po czym bawiliśmy się w berka. Jej długie, błyszczące w słońcu włosy, rozganiał szalejący wiatr… wyglądała jak Anioł. Uśmiech jak malowany nie opuszczał naszych twarzy. Nagle chmury nabrały ciemniejszej barwy a z nieba zaczął padać rzęsisty deszcz. Mama objęła mnie bardzo mocno w ramiona i zaczęła nucić mi ulubioną melodię, tę, którą nuciła mi gdy byłem malutki. W jednej chwili nasze ubrania były całkiem mokre. Wpatrywałem się w twarz Mamy, która była pogodna i delikatnie uśmiechnięta. Deszcz ustał… na niebie pojawiła się kolorowa tęcza. Kocham Cię Mamo wyszeptałem… ”

„Maniaczka ciasta marchewkowego, fanka Pink Floydów, wielbicielka podróżowania, miłośniczka boksu, wyznawczyni dobrej zabawy i szaleństwa, pożeraczka całusów oraz wulkan energii. Wszędzie jej pełno, nigdy nie ma dość i cięgle ma ochotę na więcej  W ciągłym biegu, w pogoni za marzeniami, w samorealizacji. Bo kto powiedział, że mama musi spełniać się jedynie jako gospodyni domowa?! Nie straszne jej szalone wyjazdy (Grand Canyon here she comes!) , spontaniczne przechadzki, kilometry przejechane rowerem a nawet biegi w maratonie (nieźle co?). I właśnie za to kocham swoją mamę- bo ma wiarę w samą siebie,bo nie kryje się ze swoim zadziornym charakterem i pozostaje sobą w stu procentach, dbając o to, bym i ja nigdy siebie nie zagubiła”

„Moją mamę kocham za wiele rzeczy, dlatego chciałabym jej za to podziękować….Dziękuję Ci mamo za piękne chwile, kiedy to w dzieciństwie rozpieszczałaś mnie drożdżowym ciastem z truskawkami, masłem robionym samodzielnie i chlebem tak pachnącym że jadłoby się go bochenkami. Dziękuję Ci za to, że zawsze we mnie wierzyłaś, wspierałaś przed każdym egzaminem i trzymałaś za mnie kciuki. Dziękuję Ci za to że potrafisz mnie wysłuchać, że wspierasz mnie każdego dnia. Jesteś moją dobrą duszyczką, aniołem który dzieli się swoim dobrym serduszkiem. Teraz gdy sama jestem mamą jeszcze bardziej doceniam Twój trud włożony w moje wychowanie, to że zawsze chciałaś dla mnie jak najlepiej i to mnie stawiałaś na pierwszym miejscu. Dziękuję Ci za każdą radę jaką mi dałaś abym była równie dobrą mamą jaką Ty jesteś, mam piękny wzór i tylko z niego czerpać „.

Author Info

admin

Nie ma komentarzy

Zostaw komentarz