Z miłości do Zdrowej Żywności

+48 530 044 043 info@vivio.pl vivioeurope.com vivio.pl - sklep zdrowej żywności algoparalasalud.es vivio.com.ua Instagram Vivio Facebook Vivio Youtube cosdlazdrowia

Zdrowa dieta to ta bez tłuszczy zwierzęcych?? Czy tłuszcze roślinne są najzdrowsze??

 

Kolejną część poradnika poświęcę na znów dość kontrowersyjny temat dotyczący tłuszczów: „Czy zdrowa dieta, to ta bez tłuszczów zwierzęcych i czy, aby na pewno tłuszcze roślinne są najzdrowsze??”

 

Słysząc „tłuszcz” od razu kojarzy nam się to z kilogramami smalcu, boczku, oczekującej tłuszczem golonki itp. i to właśnie tłuszcz winimy za naszą nadwagę i choroby z jakimi nam się idzie mierzyć w dzisiejszym
świecie. Co więcej, większość osób w momencie przejścia na dietę rezygnuje z produktów zwierzęcych, stawia na produkty roślinne i produkty typu „light” i niestety nie zdajemy sobie sprawy, że t nie tłuszcze, a węglowodany są główną przyczyną wyżej wymienionych chorób i dolegliwości z nimi związanych, a dlaczego??

Podobała Ci się ta treść?
Kliknij tutaj żeby zapisać się na DARMOWY Newsletter ViVio, a otrzymasz ten i wiele innych, unikalnych poradników napisanych przez dietetyka- Sylwię Witek zupełnie ZA DARMO.

Zapisz sie i dobierz 7 unikalnych poradników dietetyka, dzięki którym:
– odmienisz swoje życie
– poprawisz wygląd
– pozbędziesz się zbędnych kilogramów
– zrozumiesz jakie błędy popełniasz w diecie.

To Twoja szczęśliwa siódemka! Nie daj jej uciec!

 

Author Info

admin

Nie ma komentarzy

Zostaw komentarz