Sprzedawca na wyspie handlowej Vivio w Krośnie

Do naszej aktualnej kadry na wyspie handlowej w Centrum handlowym VIVO w Krośnie poszukujemy dodatkowej osoby do pracy. Chętnie podejmiemy współpracę ze studentami. Jeśli podczas swoich studiów jesteś w stanie podjąć się dodatkowej pracy, lubisz kontakt z ludźmi i chciałbyś spróbować nowego wyzwania, aplikuj już dziś!

MIEJSCE PRACY: KROSNO, Galeria VIVO

ROZPOCZĘCIE PRACY: koniec listopada/ początek grudnia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzedaż dobrych i zdrowych produktów
  • ewidencjonowanie sprzedaży oraz wykonywanie raportów
  • dbanie o zatowarowanie, składanie zamówień na produkty niedostępne
  • dbanie o ekspozycję na półkach
  • prowadzenie konta firmowego w social mediach (facebook, instagram)

OCZEKUJEMY OD CIEBIE :
– aktualnego statusu STUDENTA
– aktualnej książeczki sanepidowskiej (lub gotowości do jej wyrobienia)
– pogodnego uosobienia i uśmiechu na twarzy

Atutem będzie, jeśli jesteś pasjonatem i miłośnikiem zdrowego odżywiania i masz podstawową wiedzę z tego zakresu.

PROPONUJEMY:
– umowę zlecenie (około 70-80 h pracujących w miesiącu, stawka godzinowa 18,30 brutto)
– elastyczne dopasowanie godzin pracy w porozumieniu z współpracownikami (wyspa jest otwarta jest w godzinach od 9.00-21.00, praca od pon-pt+ dodatkowo 2 soboty pracujące w msc+ pracy w niedzielę handlową)
– miła współpracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na maila [email protected] i napisanie paru zdań o tym, dlaczego uważasz, że będziesz dobrym sprzedawcą zdrowej żywności.

REKRUTACJA „na ochotnika”

Nie znalazłeś oferty pracy dla siebie?

Prześlij do nas swoje CV na adres [email protected], zapiszemy je w bazie danych i odezwiemy się do Ciebie kiedy będziemy rekrutować na dane stanowisko, a może nawet wcześniej.

*Koniecznie zaznacz w tytule wiadomości STANOWISKO na jakie chciałbyś aplikować
*Pamiętaj o klauzuli RODO