SPRZEDAWCA na wyspie VIVIO w galerii VIVO w Stalowej Woli

Jesteśmy polską  marką produktów zdrowej żywności, która z roku na rok zdobywa coraz szersze grono miłośników i sympatyków. Poza sprzedażą internetową, ciągle pracujemy i poszerzamy naszą sprzedaż stacjonarną. W tym roku otwieramy kolejny punkt sprzedażowy, tym razem w Stalowej Woli.

Poszukujemy do pracy 3 osób na naszą WYSPĘ HANDLOWĄ W GALERII VIVO w Stalowej Woli. Jeśli jesteś energiczny/a, lubisz kontakt z ludźmi i jesteś miłośnikiem zdrowej żywności, aplikuj już dziś!

MIEJSCE PRACY: STALOWA WOLA – Galeria VIVO

DATA ROZPOCZĘCIA PRACY: 20 CZERWIEC

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzedaż oferowanych przez nas produktów;
  • zamawianie towaru przez aplikację B2B;
  • przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru oraz dbanie o ekspozycję;
  • generowanie dokumentów sprzedaży (obsługa kasy fiskalnej i komputera);
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy na zewnątrz w kontakcie z klientami;
  • aktywne prowadzenie konta  firmowego w social mediach (facebook, instagram);
  • ciągłe uzupełnianie swojej wiedzy w zakresie sprzedawanych produktów.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY :

  • aktualnej książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia;
  • dyspozycyjności oraz elastyczności;
  • podstawowej wiedzy z zakresu odżywiania, dietetyki, produktów;
  • wysokiej kultury osobistej i  umiejętności rozmowy z klientem;
  • doświadczenia w sprzedaży, najlepiej w branży spożywczej;
  • umiejętność obsługi  kasy fiskalnej oraz terminala.

MILE WIDZIANE:

  • wykształcenie  w kierunku dietetyki, ziołolecznictwa, naturalnych terapii leczenia, itp.;
  • znajomość języka angielskiego.

DLA KANDYDATÓW, KTÓRZY POZYTYWNIE PRZEJDĄ PROCES REKRUTACYJNY OFERUJEMY :

  • umowę zlecenie w początkowym okresie pracy z możliwością późniejszego uzyskania umowy o pracę;
  • około 80-100 h pracujących w miesiącu/na osobę;
  • stawka 18,30 brutto;
  • elastyczne dopasowanie godzin pracy w porozumieniu z współpracownikami (wyspa jest otwarta w godzinach od 10.00-21.00, praca od pon.-sobota + pracy w niedzielę handlową);
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z klientem oraz nabycia nowych umiejętności sprzedażowych;
  • terminowe regulowanie wynagrodzenia.

Szukamy osoby optymistycznej i otwartej do pracy z klientem! Jeśli jesteś osobą, która w 100% angażuje się w wykonywaną pracę i spełnia powyższe wymogi wyślij swoje CV na adres [email protected]

UWAGA: Nie zapomnij o klauzuli RODO w swoim CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ROSZAN Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

HARMONOGRAM REKRUTACJI

1. 26.05-08.06 APLIKACJA+ wypełnienie ankiety  (Etap I)

2. 09.06- SELEKCJA KANDYDATÓW  ( Etap II)

3. 10-11.06 ROZMOWY KWALIFIKACYJNE  (Etap III)

4. 14.06 OGŁOSZENIE WYNIKÓW REKRUTACJI

*Skontaktujemy się  tylko w wybranymi osobami

Grafik komputerowy

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o naszej firmie, koniecznie wejdź na naszą stronę https://vivio.pl/ i poznaj nas bliżej. Oprócz tego że produkujemy i sprzedajemy zdrową żywność, robimy jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy o których możesz się przekonać dołączając do naszego zespołu.

Aktualnie do współpracy chcemy zaprosić: GRAFIKA KOMPUTEROWEGO

Miejsce pracy: stacjonarnie, Brzozów, ul. Chopina 8
Rodzaj umowy: do uzgodnienia
Okres zatrudnienia: od lipca 2021 , około 12 miesięcy (umowa na zastępstwo)
Wymiar czasu pracy: pełny etat, praca od pn-pt, od 8.00 do 16.00

Do twoich zadań będzie należało:
– tworzenie grafik, ulotek, banerów, plakatów, mailingów
– tworzenie projektów graficznych opakowań i etykiet produktów marki Vivio
– opracowywanie koncepcji graficznych przy wielu projektach
– wykonywanie zdjęć produktowych oraz ich obróbka
– przygotowywanie grafik do druku
– współpraca z działem e-commerce w całym procesie przygotowań i realizacji bieżących akcji promocyjnych i marketingowych

Dołącz do nas jeśli :
– znasz programy graficzne i swobodnie wykonujesz w nich projekty (Photoshop, Illustrator, InDesign, Corel Draw)
– masz już doświadczenie w tej branży
– jesteś kreatywny/na i lubisz wyzwania
– lubisz pracę z ludźmi i jesteś komunikatywny/a
– jesteś samodzielny/na i dobrze radzisz sobie z organizacją swojego czasu pracy
– umiesz pracować pod presją czasu

Dla kandydatów, którzy pozytywnie przejdą proces rekrutacyjny oferujemy :
– pracę w firmie, która nie zatrzymuje się w miejscu, ciągle się rozwija i podejmuje nowe przedsięwzięcia
– pracę w młodym, otwartym i komunikatywnym zespole
– zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i możliwości rozwoju osobistego
– stabilna pracę w oparciu o umowę i terminowe wynagrodzenia
– możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych

Jeśli masz doświadczenie i chciałbyś zostać grafikiem marki Vivio – aplikuj już dziś !
Prześlij swoje CV oraz portfolio samodzielnie wykonanych prac i projektów na maila [email protected], w tytule wiadomości napisz REKRUTACJA GRAFIK KOMPUTEROWY.
Być może to właśnie Ty dołączysz do naszego zespołu!

Pamiętaj, aby na Twoim CV nie zabrakło klauzuli RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Radziowi Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Administratorem danych jest ”RADZIOWI” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzozowie, adres: ul. Fryderyka Chopina 8A, 36-200 Brzozów, adres do korespondencji: ul. Chopina 8B, 36-200 Brzozów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS 0000611149 posługującą się numerem NIP 6861687349 oraz REGON 364132573, e-mail: [email protected] Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na https://vivio.pl/polityka-prywatnosci-2/.

REKRUTACJA „na ochotnika”

Nie znalazłeś oferty pracy dla siebie?

Prześlij do nas swoje CV na adres [email protected], zapiszemy je w bazie danych i odezwiemy się do Ciebie kiedy będziemy rekrutować na dane stanowisko, a może nawet wcześniej.

*Koniecznie zaznacz w tytule wiadomości STANOWISKO na jakie chciałbyś aplikować
*Pamiętaj o klauzuli RODO