SPECJALISTA DO SPRAW MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH W VIVIO

Jesteś wielbicielem mediów społecznościowych i chcesz spróbować swoich sił w tym obszarze? Świetnie się składa – zespół Vivio potrzebuje wsparcia! Poszukujemy kogoś, kto kompleksowo poprowadzi naszego Facebooka i Instagrama oraz zadba o budowanie relacji z naszymi obserwatorami.

Krótko o nas – Vivio to marka produktów zdrowej żywności, która z roku na rok zyskuje coraz więcej miłośników, zarówno w Polsce jak i na terenie całej Europy. Z całą naszą ofertą możesz zapoznać się na stronie https://vivio.pl/

Chcemy, aby świat o nas słyszał, a nasze social media wskoczyły na wyższy poziom. Zależy nam również na promowaniu zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Jesteśmy sponsorem Akademii Piłkarskiej Vivio i organizujemy różne akcje zachęcające ludzi do zdrowego stylu życia.

Miejsce pracy: 36-200 Brzozów, ul. Chopina 8A/Pustyny ul. Księża 83, 38-422 Krościenko Wyżne
Rozpoczęcie pracy: kwiecień/maj

Twoje obowiązki będą obejmować:
– zarządzanie kanałami społecznościowymi, zgodnie z obowiązującymi trendami;
– planowanie, przygotowywanie i publikacja treści w mediach społecznościowych;
– angażowanie społeczności oraz budowanie relacji z użytkownikami platform społecznościowych;
– współudział w tworzeniu konkursów oraz akcji marketingowych;
– realizacja zadań w obszarze Influencer Marketingu;
– budowania pozytywnego wizerunku marki;
– okazyjne przygotowywanie posiłków oraz ich fotografowanie;
– nagrywanie krótkich materiałów video;
– raportowanie przeprowadzanych działań w social mediach.

Oczekujemy od Ciebie :
– znajomości kanałów facebook, instagram, itp.;
– pasji i zaangażowania do pracy;
– własnej inicjatywy, kreatywności i świeżych pomysłów;
– umiejętności organizacji swojego czasu pracy i planowania;
– śledzenia aktualnych trendów w social media;
-„lekkiego pióra” i dobrej znajomości języka polskiego;
– mile widziane umiejętności graficzne, fotograficzne, w realizacji materiałów wideo oraz doświadczenie w prowadzeniu kanałów w mediach społecznościowych;
– posiadania prawa jazdy kat. B.

Od nas otrzymasz:
– elastyczny czas pracy (liczba godzin pracy do ustalenia);
– dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji Twoich autorskich pomysłów;
– rodzaj umowy odpowiadający Twoim potrzebom;
– pracę w świetnym, młodym zespole;
– współpracę bezpośrednią z copywriterem i grafikiem komputerowym;
– komfortową atmosferę i partnerskie relacje.

Jeżeli lubisz pracować kreatywnie, nie wahasz się wyjść z inicjatywą, masz głowę pełną pomysłów oraz znasz się na zdrowej żywności i zdrowym stylu życia dołącz do nas!
Z powodzeniem, może to być twoja dodatkowa praca 😉

Wyślij swoje CV i aplikuj na [email protected] Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Dodatkowo prześlij link do Twojego konta na Facebooku lub Instagramie – po to, abyśmy mogli bliżej Cię poznać 😉

UWAGA!
Prosimy o dopisanie klauzuli RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Radziowi Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Administratorem danych jest ”RADZIOWI” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzozowie, adres: ul. Fryderyka Chopina 8A, 36-200 Brzozów, adres do korespondencji: ul. Chopina 8B, 36-200 Brzozów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS 0000611149 posługującą się numerem NIP 6861687349 oraz REGON 364132573, e-mail: [email protected] Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na https://vivio.pl/polityka-prywatnosci-2/.

REKRUTACJA „na ochotnika”

Nie znalazłeś oferty pracy dla siebie?

Prześlij do nas swoje CV na adres [email protected], zapiszemy je w bazie danych i odezwiemy się do Ciebie kiedy będziemy rekrutować na dane stanowisko, a może nawet wcześniej.

*Koniecznie zaznacz w tytule wiadomości STANOWISKO na jakie chciałbyś aplikować
*Pamiętaj o klauzuli RODO