SPRZEDAWCA ZDROWEJ ŻYWNOŚCI NA WYSPIE HANDLOWEJ VIVIO

Do naszej aktualnej kadry na wyspie handlowej w Centrum handlowym VIVO w Krośnie poszukujemy osoby do pracy. Chętnie podejmiemy współpracę ze studentami. Jeśli podczas swoich studiów jesteś w stanie podjąć się dodatkowej pracy, lubisz kontakt z ludźmi i chciałbyś spróbować aplikuj!

MIEJSCE PRACY: Centrum handlowe VIVO, ul. Bieszczadzka 29, 38-400 Krosno

ROZPOCZĘCIE PRACY: wrzesień (okres próbny w sierpniu)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
-sprzedaż produktów z oferty sklepu
-doradztwo klientom i pomoc w zakupach
-ewidencja sprzedaży oraz wykonywanie raportów
-zamawianie i przyjmowanie dostaw towaru
-dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów
-przygotowywanie postów, materiałów video na facebookowy fanpage wyspy Vivio

OCZEKUJEMY OD CIEBIE :
-aktualnej książeczki sanepidowskiej (lub gotowości do jej wyrobienia)
-pogodnego uosobienia i uśmiechu na twarzy
-chęci do pracy z klientami

Miło, jeśli jesteś pasjonatem i miłośnikiem zdrowego odżywiania i masz podstawową wiedzę z tego zakresu.

PROPONUJEMY:
-umowę zlecenie (około 70-80h pracujących w miesiącu, stawka godzinowa 19,70 brutto)
-elastyczne dopasowanie godzin pracy w porozumieniu z współpracownikami (wyspa jest otwarta w godzinach od 9.00-21.00, praca od pon-pt+ dodatkowo 2 soboty pracujące w msc+ praca w niedzielę handlową. Grafik ustalamy z miesiąca na miesiąc na podstawie dyspozycji pracowników)

Jeśli interesuje Cię ta praca, wyślij do nas swoje CV na adres [email protected] w tytule zaznacz stanowisko na jakie aplikujesz.

HARMONGRAM REKTUTACJI
do 10.08 – możliwość aplikacji
11.08 – wybór kandydatów do rozmowy kwalifikacyjnej
12.08 – rozmowy kwalifikacyjne
15-19.08 – dni próbne na wyspie handlowej
22.08 – decyzja i zakończenie rekrutacji

UWAGA!
•Prosimy o dopisanie klauzuli RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Radziowi Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
•Administratorem danych jest ”RADZIOWI” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzozowie, adres: ul. Fryderyka Chopina 8A, 36-200 Brzozów, adres do korespondencji: ul. Chopina 8B, 36-200 Brzozów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS 0000611149 posługującą się numerem NIP 6861687349 oraz REGON 364132573, e-mail: [email protected] Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na https://vivio.pl/polityka-prywatnosci-2/

REKRUTACJA „na ochotnika”

Nie znalazłeś oferty pracy dla siebie?

Prześlij do nas swoje CV na adres [email protected], zapiszemy je w bazie danych i odezwiemy się do Ciebie kiedy będziemy rekrutować na dane stanowisko, a może nawet wcześniej.

*Koniecznie zaznacz w tytule wiadomości STANOWISKO na jakie chciałbyś aplikować
*Pamiętaj o klauzuli RODO