Dbamy o to, byś kupując u nas produkty, czuł się w pełni bezpiecznie.

Nasz sklep spełnia wszystkie wymogi Ustawy o Ochronie Danych Osobowych i innych przepisów prawa w tym zakresie.

– Wszelkie dane są przechowywane w jednej z najlepszych serwerowni w Polsce, gdzie ich bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem.
– Przechowywane przez nas bazy danych zostały zgłoszone do GIODO (Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).
– Nasze biura i systemy komputerowe zostały zaprojektowane i zorganizowane tak, by spełnić najwyższe wymogi w tym zakresie.
– Nasi pracownicy i współpracownicy zostali przeszkoleni w zakresie ochrony danych osobowych.
– Nad całością naszych działań czuwa na stałe zespół ekspertów specjalizujących się w zakresie ochrony danych osobowych, którzy regularnie przeprowadzają w naszej firmie audyty ochrony danych.

Pamiętaj! Robiąc u nas zakupy rozpoczynasz współpracę z zaufaną i doświadczoną firmą, dla której dobro Klientów jest najwyższym priorytetem. Nasza firma zajmuje się sprzedażą w Internecie od 2008, a lata doświadczenia i nieustannej poprawy powodują, że dobrze rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Możesz nam zaufać bez obaw, tak jak zrobiło to już wielu zadowolonych Klientów – sam sprawdź opinie.

Dodatkowo gwarancja 100% satysfakcji sprawia, że bez żadnych problemów i wyjaśnień możesz zwrócić nienaruszone produkty w terminie 30 dni od chwili ich dostarczenia i otrzymasz zwrot pieniędzy za zamówienie oraz dostawę.

Właśnie to wszystko sprawia, że nasi Klienci wracają do nas regularnie.