Firma Vivio powstała kilka lat temu z zamiłowania do zdrowego stylu życia, a co za tym idzie do zdrowej żywności. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą zdrowej żywności. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, hurtową, oraz sprzedaż surowców w luzie i coraz prężniej działamy na rynkach polskim i zagranicznych. Nasz zespół to, m.in. magazynierzy, pakowacze, specjaliści ds. sprzedaży, specjaliści ds. obsługi klienta, specjaliści ds. jakości, programiści, specjaliści ds. HR, graficy, copywriterzy, informatycy.

W związku z ciągłym rozwojem firmy często pojawiają się u nas propozycje pracy. Szukamy osób, które chcą mieć realny wpływ na swój rozwój osobisty i jednocześnie rozwój naszej firmy. Jeśli tak jak my, jesteś miłośnikiem zdrowej żywości, chcesz się rozwijać, masz chęci do pracy i masz głowę pełną pomysłów, koniecznie wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu.

CV prosimy przesyłać na adres: [email protected] (tel. 537-800-610)

WAŻNE:
Prosimy, aby w CV zawrzeć klauzulę dotyczącej RODO. Zgłoszenia, które nie będą zawierały tej informacji nie będą rozpatrywane.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Aktualne oferty pracy

Vivio, znana marka produktów zdrowej żywności, działa na rynkach polskim i zagranicznym już od kilku lat. Nasz sklep internetowy cosdlazdrowia.pl, cieszy się ostatnio coraz większym zainteresowaniem i wzrostem ilości zamówień internetowych. Dążymy do tego, aby zawsze, nawet podczas dużego zwiększenia zamówień, realizacja tych zamówień nie wydłużała się. Dlatego, chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, prowadzimy obecnie nabór na stanowisko MAGAZYNIERA.

Szukamy osoby, która chciałaby dołączyć do zgranego zespołu magazynierów, osoby bezkonfliktowej, wesołej, lubiącej pracę fizyczną bardziej od siedzenia za biurkiem. Praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00. Osoba musi być dyspozycyjna od zaraz.

MIEJSCE PRACY: Pustyny, ul. Księża 83, 38-422 Krościenko Wyżne

Data rozpoczęcia pracy: maj 2020

OFERUJEMY:
– pracę w jednym z największych sklepów internetowych ze zdrową żywnością w świetnie przystosowanym magazynie
– praca w pełnym wymiarze godzin (8.00-16.00)
– możliwości zdobycia doświadczenia i rozwoju,
– stabilną pracę w miłej atmosferze oraz terminowe wynagrodzenia

ZADANIA DO WYKONANIA:
– kompletowanie produktów do wysyłki (pickowanie), czyli zbieranie towarów z półek na podstawie złożonego zamówienia
– pakowanie towarów bezpośrednio do wysyłki (pack)
– kontrolowanie dostaw, przeliczanie produktów i układanie na regałach
– wystawianie dokumentów magazynowych,
– kontrole i nadzór stanów magazynowych,
– prace porządkowe na magazynie,
– współpraca z działem obsługi klienta, działem marketingu

SZUKAMY OSOBY:
– z doświadczeniem w pracy magazynowej
– posiadającej uprawnienia na wózek widłowy (najlepiej UDT)
– dostępnej od zaraz
– pracowitej, odpowiedzialnej, dokładnej i zorganizowanej
– zaznajomionej z obsługą komputera
– posiadającej książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych, lub jest w gotowości do jej wyrobienia

Jeśli szukasz pracy, jesteś dostępny od zaraz i chcesz mieć wpływ na rozwój naszej firmy oraz zadowolenie naszych klientów, dołącz do zespołu naszych magazynierów!

Prześlij swoje CV, na adres [email protected], a my w następnym etapie rekrutacji skontaktujemy się z osobami, które nas zainteresowały i umówimy się na rozmowę kwalifikacyjną.

WAŻNE:
Proszę zawrzeć w CV klauzulę dotyczącą RODO. Zgłoszenia, które nie będą zawierały tej informacji nie zostaną rozpatrzone.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez firmę Radziowi Sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.