W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy kreatywnych, pozytywnych i odpowiedzialnych ludzi do pracy w naszym zgranym, pracowitym i wesołym zespole. Tutaj na bieżąco pojawiają się oferty pracy na różnych stanowiskach w biurze i w magazynie.

STAŻYSTA W DZIALE JAKOŚCI VIVIO

Vivio – dynamicznie rozwijająca się marka produktów zdrowej żywności zajmująca się konfekcją, produkcją , sprzedażą internetową i stacjonarną poszukuje kandydata/ki na staż.

Aktualnie chcemy zaprosić do współpracy kandydata/kę do 30-go roku życia, chętnego do odbycia stażu w naszym dziale jakości. Jeśli jesteś po wykształceniu kierunkowym w dziedzinie jakości i bezpieczeństwa żywności, chcesz zdobyć doświadczenie i nauczyć się jakości żywności w praktyce, to zachęcamy do aplikowania!

MIEJSCE PRACY: Pustyny ul. Księża 83, 38-422 Krościenko Wyżne. 

DATA ROZPOCZĘCIA PRACY: GRUDZIEŃ
OFERUJEMY:
– możliwość podjęcia stażu 3 miesięce + 1 miesiąc zatrudnienia (z możliwością dalszej współpracy)
– pracę od pon-pt, w godzinach 07.00-15.00
– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, które jest tak ważne na początku kariery zawodowej 
– pełne wdrożenie do pracy i obowiązków przez opiekuna
– przyjazną atmosferę 

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY :
– zarejestrowania w Urzędzie Pracy w Krośnie, jako osoba bezrobotna
– aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiogicznej
– wykształcenia wyższego o profilu związanym z technologią żywności (zarządzanie jakością, technologia żywności, dietetyka, biotechnologia lub inne nauki pokrewne.)
– otwartości do współpracy
– zaangażowania i chęci do nauki
– rzetelności w wykonywaniu codziennych obowiązków

Jeśli jesteś na początku swojej drogi zawodowej, chcesz zbierać doświadczenie i 100% angażujesz się w wykonywaną pracę, wyślij swoje CV na adres [email protected]
UWAGA!
*Prosimy o dopisanie klauzuli RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Radziowi Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Administratorem danych jest ”RADZIOWI” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzozowie, adres: ul. Fryderyka Chopina 8A, 36-200 Brzozów, adres do korespondencji: ul. Chopina 8B, 36-200 Brzozów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS 0000611149 posługującą się numerem NIP 6861687349 oraz REGON 364132573, e-mail: [email protected] Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na https://vivio.pl/polityka-prywatnosci-2/.