VIVIO – z miłości do zdrowej żywności!

Vivio pojawiło się na rynku w 2014 roku w wyniku zamiłowania do naturalnych produktów oraz potrzeby promowania zdrowego stylu życia. Doświadczenie i wysoka jakość to cechy, które definiują naszą markę.

Oferujemy wysokiej jakości produkty. Są to, m.in. orzechy, nasiona, bakalie, zioła i przyprawy, kasze i mąki, herbaty, oleje i olejki oraz suplementy diety. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, hurtową, oraz sprzedaż surowców w luzie. Nasz sklep internetowy ma wielu stałych i zaufanych klientów.

Zdecydowana większość naszych produktów pochodzi od producentów oraz z importu bezpośredniego, dzięki czemu możemy zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Na co dzień współpracujemy z wieloma polskimi i europejskimi firmami. Z wielką pasją i zamiłowaniem do zdrowej żywności dbamy o to, aby na rynki, polski i zagraniczne, trafiały same najlepsze produkty.

Posiadamy także uprawnienia do sprzedaży żywności ekologicznej.  Zakresem certyfikacji objęte jest: konfekcjonowanie, etykietowanie, wprowadzanie do obrotu ekologicznych produktów oraz świadczenie usług podwykonawczych w zakresie konfekcjonowania, pakowania i etykietowania produktów sypkich. Produkty BIO wprowadziliśmy do oferty pod marką Vibio. Żywność ekologiczna jest objęta kontrolą w trakcie całego procesu produkcji, jej wytwarzanie odbywa się z troską o środowisko naturalne, jest wolna od GMO i nawozów syntetycznych. Wszystko to, zgodnie z naszym przesłaniem, przyczyniło się do powstania marki Vibio.

Jednak Vivio to nie tylko produkty, to przede wszystkim ludzie. Grupa zaangażowanych i wyznających podobne zasady ludzi, którzy dzięki ciągłej współpracy, pomimo przeszkód i napotykanych trudności, zawsze dbają o to aby produkty były najwyższej jakości, informacje o produktach jasne i zgodne z prawdą, a dostawa szybka i sprawna. Ciągle obserwujemy zmieniający się rynek zdrowej żywności, słuchamy uważnie naszych klientów dzięki czemu możemy wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom, z coraz nowszymi produktami i lepszymi rozwiązaniami.

Wiemy, że do utrzymania pełni zdrowia i dobrego samopoczucia, oprócz odpowiedniego odżywiania, niezbędna jest aktywność fizyczna. Dlatego też zostaliśmy sponsorem Akademii Piłkarskiej Vivio. Wierzymy, że to czego nauczymy nasze dzieci, zostanie z nimi na zawsze, a sport i zdrowe odżywianie wyjdą im tylko na dobre. Wspólnie pokażmy najmłodszych jak żyć zdrowo i jakie korzyści z tego płyną.

Vivio to miejsce, w którym można znaleźć wysokiej jakości, nierafinowane produkty, wolne od zbędnych dodatków i niezastąpione w utrzymania zbilansowanej diety, a co za tym idzie, pełni zdrowia, dobrego samopoczucia i satysfakcji. Wszystko to, w możliwie niskich, konkurencyjnych cenach i najwyższej, sprawdzonej jakości.