Poznaj nas bliżej
i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy zgranym zespołem, który w przyjaznej i pozytywnej atmosferze rozwija się,
uczy nowych rzeczy i zdobywa doświadczenie w produkcji i sprzedaży.

PRZYJAZNA ATMOSFERA

Zdajemy sobie sprawę, że dobra atmosfera ma wpływ na Twoją efektywność i jakość pracy.  Potwierdzeniem tego są  nasi pracownicy, którzy w  każdej naszej ankiecie to potwierdzają! Pozytywna atmosfera w pracy to nasz priorytet.

STABILIZACJA I BEZPIECZEŃSTWO

Umowa o pracę na okres 12 miesięcy, tuż po pozytywnym przejściu 3-miesięcznego okresu próbnego.

BENEFITY PRACOWNICZE

Żaden pracodawca nie ma obowiązku zapewniać benefitów, ale my po prostu tego CHCEMY! Chcemy być konkurencyjni i  dać naszym pracownikom możliwość wyboru benefitów dopasowanych do ich potrzeb:

  • ubezpieczenie grupowe;
  • darmowe wejściówki na siłownie i zajęcia fitness;
  • dofinansowanie do szkoleń;
  • możliwość pracy zdalnej przez 2 dni w miesiącu (na stanowiskach które to umożliwiają);
  • możliwość udziału w lokalnych i międzynarodowych imprezach branżowych (targi zdrowej żywności)
  • dodatkowy dzień urlopu;
  • premia za staż pracy;
  • imprezy integracyjne.

MOŻLIWOŚĆ NAUKI I ROZWOJU

Zaczynasz swoją drogę zawodową? Zmieniasz pracę i obawiasz się czy poradzisz sobie  w nowej firmie? Możesz być spokojny! Naszym nowym pracownikom dajemy czas na naukę i adaptację.  W późniejszym czasie możesz liczyć na nasze wsparcie w swoim osobistym rozwoju, poprzez udział w szkoleniach i imprezach branżowych.

PRZEJRZYSTA SIATKA WYNAGRODZEŃ

Pozwala nam w jasny i klarowny sposób  przedstawić pracownikom jak będą kształtowały się ich wynagrodzenia na poszczególnych stanowiskach i po określonym stażu pracy.

LUDZKIE PODEJŚCIE DO PRACOWNIKÓW

Dla nas liczą się ludzie i komfort ich pracy. Pracujemy, rozmawiamy i rozwiązujemy codzienne problemy.  Dzięki naszym pracownikom,  Vivio prężnie się rozwija. Szczerość, zaangażowanie i pracowitość to nasze wartości kluczowe. Wierzymy, że siła tkwi w zgranej grupie.

MIŁOŚĆ DO ZDROWEJ ŻYWNOŚCI

Główny powód, dla którego powstało ViVio i to ona łączy nasz zespół i wyznacza kierunek działania. Nie oczekujemy od naszych pracowników „restrykcyjnego” zdrowego odżywiania, liczenia kalorii, czy chodzenia na siłownię lub fitness. Nie narzucamy im tego, ale czujemy, że nasza praca przekłada się na ich świadomość  odżywiania i propagowania zdrowego stylu życia. Uwierzcie, że praca w otoczeniu, które jest spójne z Waszymi przekonaniami jest przyjemna! ViVio- z miłości do zdrowej żywności.